SENTLAB

W drodze po najlepsze talenty.
Osiągaj cele z naszym wsparciem rekrutacyjnym.

Nasza pomoc nie kończy się na znalezieniu odpowiedniego pracownika. Jesteśmy tu, aby służyć Ci wsparciem na każdym etapie, począwszy od analizy potrzeb kadrowych, poprzez proces rekrutacji, aż po integrację nowego pracownika w strukturę firmy.

Znajdź właściwy kierunek
w HR-owym
świecie
z naszą pomocą.

Jako lider w rekrutacji i delegowaniu pracowników do polskich zakładów pracy, pomagamy znaleźć właściwą drogę dla Twojego biznesu.

Twój sukces to
nasza wspólna droga.

Jako firma angażujemy się w poszukiwania pracowników, dostosowując się do indywidualnych wymagań klienta. Dzięki szerokiemu zakresowi działań, potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom, umożliwiając firmom w Polsce skoncentrowanie się na swoim głównym biznesie, zamiast tracić czas na procesy rekrutacyjne.

Twój sprawdzony partner
w outsourcingu.

Jako firma angażujemy się w poszukiwania pracowników, dostosowując się do indywidualnych wymagań klienta.

Dzięki szerokiemu zakresowi działań, potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom, umożliwiając firmom w Polsce skoncentrowanie się na swoim głównym biznesie, zamiast tracić czas na procesy rekrutacyjne.

strzałka ikona lewo
WYBIERZ KIERUNEK
strzałka ikona prawa
NASZA AGENCJA W LICZBACH
Z nami Twój zawodowy pociąg rusza w drogę
ku sukcesowi bez opóźnień i przeszkód.
0

KONTRAKTÓW

0

ZREKRUTOWANYCH PRACOWNIKÓW

0 %

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

0

LAT NA RYNKU

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Korzyści Współpracy

Zawsze na czas

Realnie określamy czas, w jakim dostarczymy Ci potrzebnych pracowników. Więc wiesz, na czym stoisz.

Własna baza

Posiadamy własną bazę pracowników ze Wschodu, którzy są gotowi podjąć pracę od zaraz.

Bezpieczeństwo

Przejmujemy na siebie wszelkie formalności, a Ty oszczędzasz czas i o nic się nie martwisz.

Opieka 24/h

Problemy z pracownikami? Reagujemy natychmiast! Pełne wsparcie w zarządzaniu kadrą.

Dostosowane do Twojej firmy.
Twoje rozwiązanie kadrowe na miarę potrzeb.  miarka

Oferujemy kompleksowe usługi, byś mógł skupić się na rozwoju swojej firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu i skutecznym metodom znajdziemy dla Ciebie pracowników, którzy będą doskonale pasować do wymagań Twojej działalności.

Wszystko w jednym miejscu
Zapewniamy skuteczną
rekrutację pracowników
dla firm z takich branż, jak:
Najczęściej zadawane pytania

Oferujemy leasing pracowników pochodzących przede wszystkim z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji i Armenii.

Zapewniamy skuteczną rekrutację pracowników dla firm z takich branż, jak spożywcza, magazynowa, logistyczna, budowlana, sprzątająca, produkcyjna, przetwórstwa mięsnego i innych.

Oczywiście, jesteśmy w stanie podpisać umowę już od 5 pracowników.

Nie jest to problemem. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić pracownikom zakwaterowanie oraz transport do zakładu pracy.

Nasi pracownicy będą w stanie rozpocząć pracę nawet w ciągu 4-6 dni od podpisania umowy. 

Twoje zaangażowanie ogranicza się praktycznie tylko do przekazania stanowisk oraz ewentualnego przeszkolenia pracowników – pamiętaj, że delegujemy wyłącznie osoby bez doświadczenia i najczęściej bez specjalistycznych kwalifikacji, które doskonale sprawdzają się przy wykonywaniu prostych prac fizycznych.

Zapewniamy wsparcie dwujęzycznego koordynatora. Przyjmując osoby do pracy z zagranicy, które mają wykonywać proste prace np. przy produkcji czy w magazynie, możesz oczekiwać, że w ciągu kilku- czy kilkunastu dni przyswoją sobie podstawy zawodu i nauczą się języka polskiego w takim stopniu, aby co najmniej rozumieć wydawane im polecenia.

Bierzemy na siebie wszelkie formalności związane z zalegalizowaniem pracy, obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym, prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych jak i odprowadzaniem należnych składek. W dobie ciągle zmieniających się przepisów – oszczędzasz wiele czasu i nerwów.

Wystarczy nas poinformować o tym fakcie, a szybko znajdziemy zastępstwo. Przejmujemy wszelkie kwestie związane z rozwiązywaniem różnego rodzaju problemów (np. spóźnianie się pracowników, konflikty z pracodawcą etc.).

Rozliczenie usługi odbywa się w oparciu o fakturę VAT, wystawianą raz w miesiącu, gotową do zaksięgowania w Twojej działalności. Wynagrodzenie wypłacane pracownikom jest uzależnione od liczby przepracowanych godzin (na podstawie przekazanego zestawienia).

Oczywiście, możesz ją w całości rozliczyć w kosztach działalności i osiągnąć z tego tytułu korzyść podatkową.

Będziemy wdzięczni za wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Skontaktujemy się najszybciej jak będzie to tylko możliwe.