SENTLAB

Edit Content

 505-422-194

Sentlab specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników ze Wschodu, przede wszystkim z Ukrainy i Białorusi.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie
rekrutacji, legalizacji pracy oraz zarządzanie
sprawami kadrowo-płacowymi.

Skontaktuj się z nami
i otrzymaj indywidualną ofertę

O NAS

Nasza firma powstała w 2016 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy w branży transportowej, zapewniając obywatelom Ukrainy bezpieczną i sprawną podróż do Polski. W szybkim czasie nasza działalność prężnie się rozwinęła, a zespół wzbogacił o grono ekspertów z zakresu HR.

W chwili obecnej jesteśmy jednym z liderów wśród Agencji Pośrednictwa Pracy. Pomagamy naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów kadrowych i podpowiadamy najkorzystniejsze metody pozyskiwania pracowników. Świadczymy usługi Outsourcingu na terenie całej Polski. W planach mamy podbicie kolejnych rynków Europejskich.

Stawiamy na stałą i długofalową współpracę. Zadowolenie i sukces naszych Klientów jest naszym priorytetem. Bierzemy pełną odpowiedzialność za poprawność oferowanych usług. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując ofertę do jego bieżących potrzeb.

CZYM JEST OUTSOURCING PRACOWNIKÓW ZE WSCHODU?

Outsourcing, nazywany również leasingiem pracowniczym, to usługa, w ramach której delegujemy do pracy w Twojej firmie zatrudnionych przez nas pracowników.

Wcześniej rekrutujemy ich na zagranicznych rynkach, a następnie legalizujemy ich pobyt i pracę w Polsce oraz zapewniamy im opiekę w kraju. Tobie pozostaje tylko wprowadzić pracowników na powierzone im stanowiska.

FACHOWO O OUTSOURCINGU | BLOG

Outsourcing pracowników ze Wschodu. Na czym to dokładnie polega?

Z raportu przygotowanego przez ManpowerGroup wynika, że aż 81 proc. polskich firm ma problemy ze znalezieniem pracowników. Braki kadrowe to dziś standard w praktycznie każdej branży, a szczególnie mocno dają się one ...

Dlaczego warto zatrudnić pracowników z Ukrainy?

Według szacunków w Polsce może pracować nawet ponad milion osób z Ukrainy. To główny kierunek emigracji zarobkowej do naszego kraju. Ukraińcy chętnie podejmują pracę w Polsce, na co wpływ mają ...

Kiedy warto skorzystać z outsourcingu pracowników ze Wschodu?

Outsourcing pracowników nie jest niczym nowym – polscy pracodawcy korzystają z tego rozwiązania już od wielu lat. Popularność tej usługi nasiliła się w momencie, gdy gwałtownie wzrosło zapotrzebowanie na ręce do ...