SENTLAB

Sentlab specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników ze Wschodu, przede wszystkim z Ukrainy i Białorusi.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie
rekrutacji, legalizacji pracy oraz zarządzanie
sprawami kadrowo-płacowymi.

Дізнайтеся більше про інформацію, яку ми маємо про це

O NAS

Nasza firma powstała w 2016 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy w branży transportowej, zapewniając obywatelom Ukrainy bezpieczną i sprawną podróż do Polski. W szybkim czasie nasza działalność prężnie się rozwinęła, a zespół wzbogacił o grono ekspertów z zakresu HR.

W chwili obecnej jesteśmy jednym z liderów wśród Agencji Pośrednictwa Pracy. Pomagamy naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów kadrowych i podpowiadamy najkorzystniejsze metody pozyskiwania pracowników. Świadczymy usługi wynajmu pracowników na terenie całej Polski. W planach mamy podbicie kolejnych rynków Europejskich.

Stawiamy na stałą i długofalową współpracę. Zadowolenie i sukces naszych Klientów jest naszym priorytetem. Bierzemy pełną odpowiedzialność za poprawność oferowanych usług. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując ofertę do jego bieżących potrzeb.

CZYM JEST WYNAJEM PRACOWNIKÓW ZE WSCHODU?

Wynajem pracowników, to usługa, w ramach której delegujemy do pracy w Twojej firmie zatrudnionych przez nas pracowników.

Wcześniej rekrutujemy ich na zagranicznych rynkach, a następnie legalizujemy ich pobyt i pracę w Polsce oraz zapewniamy im opiekę w kraju. Tobie pozostaje tylko wprowadzić pracowników na powierzone im stanowiska.