SENTLAB

Poznajmy się

Pracownicy z całego świata, pracujący dla polskiego rozwoju.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie rekrutacji, legalizacji pracy oraz zarządzanie sprawami kadrowo-płacowymi. Nasze procedury gwarantują błyskawiczne dostarczenie odpowiednio wykwalifikowanej kadry pracowniczej, co jednocześnie skutkuje obniżeniem kosztów związanych z zatrudnieniem.

Trochę o naszej agencji

Dowiedz się więcej

Nasza firma powstała w 2016 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy w branży transportowej, zapewniając obywatelom Ukrainy bezpieczną i sprawną podróż do Polski. W szybkim czasie nasza działalność prężnie się rozwinęła, a zespół wzbogacił o grono ekspertów z zakresu HR. W chwili obecnej jesteśmy jednym z liderów wśród Agencji Pośrednictwa Pracy.

Sentlab specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników ze Wschodu, przede wszystkim z Ukrainy i Białorusi.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie
rekrutacji, legalizacji pracy oraz zarządzanie
sprawami kadrowo-płacowymi.

Дізнайтеся більше про інформацію, яку ми маємо про це

Najlepsze Metody Pozyskiwania Pracowników

Nasze usługi kadrowe dla polskich firm.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie rekrutacji, legalizacji pracy oraz zarządzanie sprawami kadrowo-płacowymi.

Rozwiązania kadrowe

Pomagamy naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów kadrowych i podpowiadamy najkorzystniejsze metody pozyskiwania pracowników. Świadczymy usługi wynajmu pracowników na terenie całej Polski. W planach mamy podbicie kolejnych rynków Europejskich.

Stawiamy na stałą i długofalową współpracę. Zadowolenie i sukces naszych Klientów jest naszym priorytetem. Bierzemy pełną odpowiedzialność za poprawność oferowanych usług. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując ofertę do jego bieżących potrzeb.

Odpowiedzialność i indywidualne podejście

Zaufali nam

Agencja pośrednictwa pracy

Czym jest wynajem pracowników ze wschodu?

Wynajem pracowników, to usługa, w ramach której delegujemy do pracy w Twojej firmie zatrudnionych przez nas pracowników.

Wcześniej rekrutujemy ich na zagranicznych rynkach, a następnie legalizujemy ich pobyt i pracę w Polsce oraz zapewniamy im opiekę w kraju. Tobie pozostaje tylko wprowadzić pracowników na powierzone im stanowiska.

Tu znajdziesz odpowiedź

Więcej o nas

Od lat zajmujemy się rekrutacją pracowników. Jesteśmy firmą o szerokim zasięgu działania na terenie całego kraju, posiadającą bogate doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników

Dla wygody naszych klientów preferujemy kontakt mailowy info@sentlab.com.pl lub telefoniczny 505 422 194. Jednak jeśli masz konkretną potrzebę lub preferujesz inny sposób komunikacji, możemy dostosować się do Twoich preferencji. Jesteśmy, aby Ci pomóc!"

Zakłady pracy (fabryki, produkcje, zakłady mięsne, sieci sklepów typu Biedronka, prace sezonowe, logistyka, magazynowanie, przetwórstwa, rolnictwo, branża automotive, HoReCa, usługi, budownictwo, hotelarstwo, it). Obsługa wszystkich rodzajów prac (prace niewymagające kwalifikacji, usługa cleaning).

Jako agencja pracy specjalizująca się w zatrudnianiu pracowników do polskich zakładów pracy, dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji był szybki i efektywny. Nasi pracownicy są zwykle w stanie rozpocząć pracę w ciągu 4-6 dni od podpisania umowy.

Rozliczenie usługi odbywa się w oparciu o fakturę VAT, wystawianą raz w miesiącu, gotową do zaksięgowania w Twojej działalności. Wynagrodzenie wypłacane pracownikom jest uzależnione od liczby przepracowanych godzin (na podstawie przekazanego zestawienia).

Przekształcamy proponowane rozwiązania tak, aby idealnie wpisywały się w specyfikę branży oraz potrzeby biznesowe, przy czym unikamy utartych schematów i standardowych podejść.

Nasze działania są stałą obserwacją tego co się dzieje za granicą, aby zmiany na świecie nie miały negatywnego wpływu na ciągłość zatrudnienia w Twojej firmie.

Nie polegamy na przypadkach szczęśliwych, lecz bazujemy na solidnych informacjach pochodzących z bieżących raportów branżowych.

Proces rekrutacji jest precyzyjnie przedstawiany, systematycznie analizowany i ulepszany, aby zminimalizować ryzyko rezygnacji kandydatów.

W naszej agencji stawiamy na otwartą komunikację, ponieważ wierzymy, że tylko bliska współpraca z klientem pozwoli nam zrealizować wspólną wizję i osiągnąć założone cele.