SENTLAB

Najczęściej zadawane pytania

Oferujemy leasing pracowników pochodzących przede wszystkim z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji i Armenii.

Zapewniamy skuteczną rekrutację pracowników dla firm z takich branż, jak spożywcza, magazynowa, logistyczna, budowlana, sprzątająca, produkcyjna, przetwórstwa mięsnego i innych.

Oczywiście, jesteśmy w stanie podpisać umowę już od 5 pracowników.

Nie jest to problemem. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić pracownikom zakwaterowanie oraz transport do zakładu pracy.

Nasi pracownicy będą w stanie rozpocząć pracę nawet w ciągu 4-6 dni od podpisania umowy. 

Twoje zaangażowanie ogranicza się praktycznie tylko do przekazania stanowisk oraz ewentualnego przeszkolenia pracowników – pamiętaj, że delegujemy wyłącznie osoby bez doświadczenia i najczęściej bez specjalistycznych kwalifikacji, które doskonale sprawdzają się przy wykonywaniu prostych prac fizycznych.

Zapewniamy wsparcie dwujęzycznego koordynatora. Przyjmując osoby do pracy z zagranicy, które mają wykonywać proste prace np. przy produkcji czy w magazynie, możesz oczekiwać, że w ciągu kilku- czy kilkunastu dni przyswoją sobie podstawy zawodu i nauczą się języka polskiego w takim stopniu, aby co najmniej rozumieć wydawane im polecenia.

Bierzemy na siebie wszelkie formalności związane z zalegalizowaniem pracy, obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym, prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych jak i odprowadzaniem należnych składek. W dobie ciągle zmieniających się przepisów – oszczędzasz wiele czasu i nerwów.

Wystarczy nas poinformować o tym fakcie, a szybko znajdziemy zastępstwo. Przejmujemy wszelkie kwestie związane z rozwiązywaniem różnego rodzaju problemów (np. spóźnianie się pracowników, konflikty z pracodawcą etc.).

Rozliczenie usługi odbywa się w oparciu o fakturę VAT, wystawianą raz w miesiącu, gotową do zaksięgowania w Twojej działalności. Wynagrodzenie wypłacane pracownikom jest uzależnione od liczby przepracowanych godzin (na podstawie przekazanego zestawienia).

Oczywiście, możesz ją w całości rozliczyć w kosztach działalności i osiągnąć z tego tytułu korzyść podatkową.

Będziemy wdzięczni za wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Skontaktujemy się najszybciej jak będzie to tylko możliwe.

Skontaktuj się z nami​

Prześlij nam wiadomość, a my skontaktujemy
się z Tobą w najbliższym czasie.